19. 4. 2024

A opět tady máme ohlasy po zápase s Oldřichovicemi

Jedním z tahounů uplynulého kola bylo utkání petrovického Interu s Oldřichovicemi. Tým trenéra Koloničného přijížděl na horkou petrovickou půdu po remíze zachráněné v poslední minutě utkání s Hnojníkem. Veškeré plány hostů na tři body rozmetal rychlonohý Petr Horák, který se blýskl rovnou čtyřmi góly.

Inter měl doma co napravovat po zpackaném minulém kole, kdy přivítal na své domácí půdě Pražmo-Raškovice (porážka 2:7).Už od první minuty bylo znát, že domácí chtějí brát doma všechny 3 body. Bežela 13. minuta a za obránce Oldřichovic se dostal po výborném pasu od Petra Czyže, rychlonohý Petr Horák a ten si s touhle šanci poradil chladnokrevně a otevřel skóre na 1:0. Další šance přicházely, jak už to ze strany domácích či hostů, ovšem šťastnější byli opět domácí, když se po dlouhém pasu ve 28. minutě k míči dostal opět Petr Horák a navýšil skóre na 2:0. Ve 30.minutě utkání se hosté, také dočkali branky. Po několika odrazech ve vápně Petrovic se nejlépe zorientoval hostující Jiří Cienciala a snížil na rozdíl jedné branky – 2:1. V 33. minutě ze hřiště musel nuceně, kapitán domácích Petr Czyž a na obrazu hry domácích to bylo malinko poznat. Psala se 43. minuta zápasu a po nešťastném souboji ve vápně domácího hráče Petrovic a útočníka Oldřichovic nařídil hlavní sudí pokutový kop. K míči se postavil hostující Radek Janeček a ten proměnil a určil tak poločasový stav na 2:2.
Petr Horák pokračoval
Běžela 50. minuta utkání a u míče nebyl nikdo jiný než domácí rychlonožka Petr Horák, který touto brankou završil hattrick a zvýšil na 3:2. Hráči Oldřichovic se ovšem nevzdávali a nadále vystrkovali růžky, jenže smrtelná rána přišla v 78. minutě, kdy obránci Oldřichovic nestihli zareagovat na náběh domácího hrdiny Petra Horáka, který opět chladnokrevně zakonči a zvýšil svůj brankový účet v tomhle zápase na 4 zásahy a také zvýšil na 4:2. Oldřichovice měli ještě pár šancí ke konci utkání, ale ty k brance nevedli a skóre se už dokonce zápasu nezměnilo.

Ohlasy k zápasu :

TJ Internacionál Petrovice

Patrik Chmelař: Tenhle zápas jsme museli vyhrát a ukázat všem fanouškům a vedení, že i tak mladý tým má své mouchy a i někdy nosy nahoře. Po minulém kole, které jsme totálně zpackali, jsme si potřebovali napravit reputaci a dotáhnout se na čelo tabulky a učinit, tak i veškeré kroky, k tomu se porvat o úplný vrchol tabulky. V tomto zápase jsme přišli o jednoho z klíčových hráčů a dirigenta naší středové formace Petra Czyže. Celý tým přeje brzké uzdravení.

TJ Oldřichovice

Miloš Koloničný – trenér: Přestože jsem před utkáním hráče upozorňoval na domácího hráče Horáka, tak nám vstřelil 4 góly! Šestkrát šel sám na Bašandu a čtyři šance proměnil! Naše defenzíva byla jak ementál. Na všechny góly jsme domácím přispěli špatnou rozehrávkou našich obránců! Přesto si myslím,že vzhledem k tomu kolik jsme měli šancí, mohlo utkání skončit alespoň remízou. Jsem velice zklamán a musíme to odčinit v dalším domácím utkání s Raškovicemi!

Autor : Jakub Hradil