1. 12. 2022

Dorost soutěž 2019/2020

SOUPISKA – soutěže 2019/2020

 PříjmeníJménoRok narozeníPostČíslo dresu
1.Cyroň
Jakub
2000
2.Grym
Dominik
2000
3.Horák
Petr
2000
4.Morcinek
David
2000
5.Temel
Martin2000
6.Váňa
Miroslav
2000
7.DrábekFilip
2001
8.Dvořák
Radek
2001
9.Tolnai
Igor
2001
10.Vidlička
Tomáš
2001
11.Neuwirth
Sebastián
2002
12.Stemon
Dominik
2002
13.Dávid
Michael
2003
14.Karpeta
David
2003
15.Mácha
Ondřej
2003
16.Miczek
Dominik
2003
17.Michník
Ondřej
2003
18.Mlotek
Matěj
2003
19.Pavlica
Patrik
2003
20.Winkler
Martin
2003
PříjmeníJménoRok narozeníPostČíslo dresu

ZÁPASY – soutěže 2019/2020

Rozpis zápasů D pro jarní kolo soutěžního ročníku 2019/2020

KoloTermínDomácí Výsledek Hosté
NEDOHRÁNO - pandemie COVID-19
BŘEZEN2020
15.Neděle
22. 3. 12:45

Inter. Petrovice


0:0 (0:0)


TJ Petřvald, z.s
Střelci:
16.Neděle
29. 3. 11:00

Slavia Orlová


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
DUBEN2020
17.Neděle
5. 4. 13:15

TJ Fryčovice


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
18.Sobota
11. 4. 13:30

SOKOL Dobrá


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
19.Sobota
18. 4. 10:00

Český Tešín



0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
20.Neděle
26. 4. 14:15

Inter.Petrovice


0:0 (0:0)



Staré Město
Střelci:
KVĚTEN2020
21.Sobota
2. 5. 13:30

Heřmanice


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
22.Neděle
10. 5. 14:15

Inter.Petrovice


0:0 (0:0)


Loko.Petrovice
Střelci:
23.Neděle
17. 5. 10:00

Brušperk


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
24.Neděle
24. 5. 14:45

Inter.Petrovice


0:0 (0:0)


Kopřivnice
Střelci:
25.Neděle
31. 5. 14:00

Bystřice


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
ČERVEN2020
26.Neděle
7. 6. 14:45

Inter.Petrovice


0:0 (0:0)


Horní Žukov
Střelci:
14.Sobota
13. 6. 14:45

Příbor


0:0 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
KoloTermínDomácíVýsledekHosté

Rozpis zápasů D pro podzimní kolo soutěžního ročníku 2019/2020

KoloTermínDomácí Výsledek Hosté
SRPEN2019
2.Sobota
10. 8. 14:30

TJ Petřvald, z.s


2:3 (1:0)


Inter. Petrovice
Střelci:
9. Blahut Roman, 54. Blahut Roman - 57. Dvořák Radek, 70. Pavlica Patrik, 72. Dávid Michael
3.Neděle
18. 8. 14:45

Inter.Petrovice


4:2 (3:2)


Slavia Orlová
Střelci:
6. Herman Dominik, 17. Kunz Maximilián, 39. Filipek Denis, 51. Pavlica Patrik - 24. Holoubek Oldřich, 42. Vašátko Jiří
4.Sobota
24. 8. 14:30

Inter.Petrovice


1:5 (1:3)


TJ Fryčovice
Střelci:
4. Filipek Denis - 27. Štefek Patrik (pen.), 33. Kováč Alex, 40. Štefek Patrik, 74. Štefek Patrik, 86. Šimečka Adam
5.Neděle
1.9. 14:15

Inter.Petrovice


2:2 (1:2)


SOKOL Dobrá
Střelci:
1. Filipek Denis, 72. Filipek Denis - 25. Zicha Jan, 38. Gryžboň Petr
ZÁŘÍ2019
6.Neděle
8. 9. 13:45

Inter.Petrovice


2:7 (1:2)

Český Tešín
Střelci:
25. Dvořák Radek, 88. Dávid Michael - 6. Doskoč Šimon, 12. Holub Adrian, 63. Doskoč Šimon, 64. Smatana Nikolas, 67. Osička Nicolas, 78. Holub Adrian, 80. Smatana Nikolas
7.Sobota
14. 9. 13:30

Staré Město


1:2 (0:1)


Inter.Petrovice
Střelci:
47. Roman Martin - 45. Vidlička Tomáš, 72. Vidlička Tomáš
8.Neděle
22. 9. 13:45

Inter.Petrovice


2:0 (0:0)

Heřmanice
Střelci:
60. Dvořák Radek, 75. Filipek Denis
9.Sobota
28. 9. 10:00

Loko.Petrovice


5:2 (2:1)


Inter.Petrovice
Střelci:
14. Zielina René, 39. Jurčák Matěj, 47. Zielina René, 65. Jurčák Matěj, 83. Voborník Jan - 16. Herman Dominik (pen.), 55. Hruška Daniel
ŘÍJEN2019
10.Neděle
6. 10. 12:45

Inter.Petrovice


0:5 (0:2)


Brušperk
Střelci:
11. Pavelka Adam, 13. Pelíšek Antonín, 66. Legorský Matěj, 77. Radkovský Josef, 87. Ťulák Erik
11.Sobota
12. 10. 12:30

Kopřivnice


5:2 (4:1)


Inter.Petrovice
Střelci:
7. Klozík Petr, 16. Vrba Patrik, 36. Šuslík Vojtěch, 38. Klozík Petr, 69. Šuslík Vojtěch - 45. Filipek Denis (pen.), 64. Vosáhlo Adam
12.Neděle
20. 10. 11:45

Inter.Petrovice


1:3 (0:3)


Bystřice
Střelci:
47. Pavlica David - 5. Kužma Tomáš, 34. Toszek Jan, 45. Heczko David
13.Neděle
27. 10. 14:00

Horní Žukov


2:1 (0:0)


Inter.Petrovice
Střelci:
50. Čermák Václav, 85. Tovaly Mario - 61. Filipek Denis
LISTOPAD2019
1.Neděle
3. 11. 11:45

Inter.Petrovice


0:3 (0:1)


Příbor
Střelci:
39. Panák Jan (pen.), 85. Masopust Tomáš, 88. Matocha Marek
KoloTermínDomácíVýsledekHosté

Tabulka – soutěže 2019/2020

CELKEM:

DOMA:

VENKU:

Ostatní zápasy, tabulky a statistiky :

 Moravskoslezský kraj › 2019C2B – DASYN Krajská soutěž dorost sk.B