64. Galík Šimon - 28. Adamiec Martin, 54. Kaiser Jakub, 56. Mácha Štěpán, 72. Herman Dominik

FC Kopřivnice

2:2 (1:1)
Střelci:
4. Kaiser Jakub, 48. Herman Dominik (pen.) - 23. Vrba Patrik, 92. Hlaváč Vladimír Bruno
Po zimní přestávce se opět rozběhla krajská soutěž dorostu sk. B a naši hoši se utkali doma s druhým týmem tabulky po podzimní části s Kopřivnicí. Zápas se vyvíjel ve prospěch našich dorostenců. Ve 4. minutě vedli 1:0 a ve 48. minutě po pokutovém kopu opět zvrátili výsledek ve svůj prospěch na 2:1. Jevilo se to, že mají zbývající průběh hry pod kontrolou. Ale opak byl pravdou. Bohužel utkání otočila situace v poslední minutě z přímého kopu před šestnáctkou, z něhož může být přímo dosaženo branky. Tak se stalo a koncový výsledek byl upraven na 2:2 a dorostenci ztratili 2 body. Chyby se stávají, nebudeme za to nikoho lynčovat. Škoda, že to opět potkalo naše borce a fotbalové štěstí stálo na straně hostů.

Střelci:
31. Ondraszek Adrian, 39. Ondraszek Adrian, 50. Ondraszek Adrian - 63. Mácha David

Střelci:
9. Pavlica Patrik (pen.) - 26. Slowik Daniel, 65. Kadlíček Vojtěch (pen.), 74. Kadlíček Vojtěch
3.úterý
14.9. 16:30

Inter. Petrovice

Lokomotiva Petrovice

6:3 (2:2)
Střelci:
18. Kolek Martin, 28. Pavlica Patrik, 53. Adamiec Martin, 71. Adamiec Martin, 74. Kolek Martin, 75. Pavlica Patrik - 22. Ferko David, 44. Ferko David, 82. Ferko David
8.Neděle
19. 9. 13:15

1:3 (1:1)
Střelci:
26. Pavlica Patrik (pen.) - 2. Gibiec Šimon, 50. Kunz Kryštof (pen.), 89. Gibiec Šimon

Střelci:
4. Kaiser Jakub, 6. Kaiser Jakub, 25. Kaiser Jakub, 26. Adamiec Martin, 27. Kaiser Jakub, 57. Kolek Martin, 89. Adamiec Martin
11.Neděle
10. 10. 12:30

FK Těrlicko

4:0 (3:0)
Střelci:
26. Michejda Vojtěch, 42. Schneider Patrik, 45. Michejda Vojtěch, 60. Kubíček Jan

Střelci:
1. Kerekeš Pavel - 44. Herman Dominik, 58. Kolek Martin, 74. Adamiec Martin, 78. Pavlica Patrik
2.Sobota
30. 10. 12:15

3:2 (1:1)
Střelci:
20. Gazda Tomáš, 55. Hlaváč Vladimír Bruno, 81. Perrette Andy Pavel - 35. Kaiser Jakub, 49. Mácha Štěpán

5:3 (3:0)

Střelci : 4. Kaiser Jakub, 9. Kaiser Jakub, 16. Herman Dominik, 61. Pavlica Patrik, 66. Mácha David – 51. Herman Patrik, 53. Cieslar Petr, 55. Bystroň Patrik (pen.)

32. Kadlíček Vojtěch - 76. Herman Dominik, 83. Mácha David, 88. Kolek Martin
První utkání poháru OFS fotbalové sezóny 21/22 naší dorostenci ovládli v poměru 1:3.
Slavia Orlová se dostala v 32. minutě do vedení. Trenér Honza motivoval naše svěřence tak, že nakonec zvládli obrat a to během posledních 20 minut a z hřiště soupeře si odvezli 3 body … 😊