CANIS I.B třída mužů sk. C, 2022/2023, 7. kolo, ne 18.09. 2022, 15:30

TJ Oldřichovice

1:6
(1:3)

⚽ ⚽ ⚽ STATISTIKY
Branky: 19. P. Czyž – 26. P. Novotný , 31. P. Novotný , 34. J. Cienciala , 51. J. Walek , 60. P. Novotný , 75. T. Trombík.
ŽK: 30. J. Martikán , 54. M. Brzóska – 38. O. Zoubek.
Rozhodčí: PODRACKÝ Pavel – STANKOV Patrik, BORÁŇ Tomáš.
25 diváků

⚽ ⚽ ⚽ SESTAVY

P. Chmelař [-] (46. D. Stemon [-] ) – J. Furo [-] (84. P. Krišťák [-] ) , P. Fic [-] , N. Ferenz [-] (61. P. Lukosz [-] ) , M. Brzóska [-] , J. Antolík [-] (46. R. Dvořák [-] ) , J. Sznapka [-] , P. Czyž [-] , P. Horák [-] , J. Martikán [-] , P. Pavlica [-] (46. D. Herman [-] )

P. Bašanda [-] – M. Mendrok [-] , P. Novotný [-] (67. T. Trombík [-] ) , O. Zoubek [-] (80. O. Plevko [-] ) , M. Huťka [-] , J. Walek [-] , F. Fryda [-] (67. L. Rakowski [-] ) , M. Godfryd [-] , M. Machala [-] , J. Cienciala [-] , D. Očadlík [-] (76. J. Gallitzdörfer [-] )

Fotbalisté z Oldřichovic si z Interu odvážejí jak výhru, tak 3 body, ačkoliv Inter vedl již v první polovině  prvního poločasu 1:0. Nakonec dostal šest branek, opět nebodoval a domácí trápení pokračuje…

Muži Interu přitom začali zápas nadějně. V 19. minutě Petr Czyž otevřel skóre na 1:0. Muži z Oldřichovic však navázali na své skvělé výsledky jak z domácího, tak z venkovního prostředí. Do konce poločasu se jim podařilo obrátit skóre ve svůj prospěch. Petr Novotný dokázal ještě před odchodem do šaten se trefil dvakrát a to v 26. a 31. minutě a v 34. minutě navázal Jiří Cienciala. Zbytek zápasu už patřil jen hostům.

V druhém poločase muži Interu si vytvořili na těžkém terénu ještě pár šanci, ti už se ale do vážnějšího zakončení nedostali. Naopak hosté využili této příležitosti, dostávali se do mírného tlaku a s narůstajícím časem narůstalo i skóre pouze na jejich straně. Inter se pokusil zvrátit osud zápasu výměnou brankáře, ale ani to nezabránilo výběrů z Oldřichovic vstřelit v druhém dějství další tři góly. V 51. minutě se trefil Jakub Walek, následně v 60. minutě Petr Novotný (hattrick) a poslední gól padl v 75. minutě Tomášem Trombíkem.

Šanci na reparát bude mít Inter v sobotu, v dalším kole zajíždí do Bašky, která je v tabulce před námi. Start je v tradičních 15:30.