Branky: 38. Horák Petr, 79. Buřík Daniel – 52. Hradil Jakub.
ŽK:  87. D. Chmelař – 58. T. Jantoš, 86. J. Kozel.
Rozhodčí: JURAJDOVÁ Lenka – RITTER Jakub, HERDA Tomáš.
105 diváků

⚽ ⚽ ⚽ SESTAVY

F. Krótki [-] – S. Varga [-] , M. Brzóska [-] , D. Chmelař [-] ,  D. Filipek [-] (73. D. Buřík [-] ) ,  D. Volný [-] , J. Martikán [-] , R. Madecký [-] (73. D. Herman [-] ) , P. Lukosz [-] ,  P. Horák [-] (89. P. Marcel [-] ) , P. Fic [-].

M. Klus [-] – L. Brzuchanski [-] , M. Bauman [-] , T. Jantoš [-] (85. T. Jantoš [-] ) , J. Kozel [-] , P. Příborský [-] , J. Moškoř [-] (74. J. Probosz [-] ) , J. Hradil [-] , D. Bolek [-] , V. Rakus [-] , J. Rusnok [-].

Fotbalisté Interu v 17. kole vyhráli doma 2:1 a v jarní části se na třetí pokus dočkali vítězství. Za domácí se v první půli trefil Petr Horák a po změně stran mladý talentovaný Daniel Buřík, za hosty Jakub Hradil. Inter v tabulce po 17. kole poskočil z 13. na 11. místo, Hnojník zůstal bez změny na 10. pozici, oba týmy s 20 body.

Hnojník sice nevyhrál poslední dva zápasy v jarní části, stejně jako Inter. Do souboje vstoupili oba týmy s nejvyššími ambicemi vyhrát zápas. V první půli toho k vidění příliš nebylo, za zmínku stojí jen trestný kop domácího Horáka ve 32. minutě, ale Klus opět čaroval. Bohužel pro hosty přišla třicátá osmá minuta a Horák už tentokrát nedal křížnou střelou hostujícímu brankáři šanci. 1:0, Inter do konce 1. poločasu své vedení již nenavýšil, a tak končí i první poločas.

Po přestávce hosté stav vyrovnali na 1:1 v 58. minutě Jakubem Hradilem. Po hodině hry se Inter mohl znova dostat do vedení, ale jednou hosty zachránila tyč a dvakrát výborný brankář Klus v bráně. Nejlepší střelec z Hnojníku z přípravy Bolek (5 branek) měl v 67. minutě ideální situaci k obratu, jeho trestňák však skončil nad břevnem. Oba týmy chtěli toto utkání vyhrát, hrál se zajímavý útočný fotbal, ale šance k vidění nebyly. A tak o osudu utkání rozhodlo nedorozumění v obraně hostu, přesný centr a hlavička střídajícího Daniela Buříka do sítě bezmocného hrdiny utkání Kluse 2:1. V závěru utkání si domácí už vítězství pohlídali kouskováním hry.

Ohlasy k zápasu

Patrik Chmelař – brankářNa náš svatostánek do Petrovic přijel výše postavený tým v tabulce, a to Hnojník. Mezi námi nebyl velký bodový rozdíl – pouhé 3 body. Ovšem my chtěli doma naplno bodovat a ukázat naším fanouškům a kritikům za naše nedávné výkony, že to byl jen malý výpadek z naší strany. Hnojník přijel nabitý elánu si od nás odvézt všechny body a nás nechat tápat na dně tabulky. Musím podotknout, že Hnojník nakopla vyrovnávací branka Jakuba Hradila ze zhruba 25 metrů, ale bohužel, ani ta jim nestačila na zisk 3 bodů. Naopak naši trenéři měli v tento zápas šťastnou ruku, když na hřiště poslali Dana Buříka, který hlavou rozhodl o zisku 3 bodů, které zůstanou v Petrovicích. Premiéru si v našem dresu odbyl nadějný brankář Filip Krótki, který odchytal celé utkání.

Martin Blahuta – trenérNaše situace po třech jarních kolech je na pováženou, nedáváme branky, hloupě inkasujeme. My se ale z toho dostaneme, věřím v lepší výkony, a že už začneme brát body! Hodnocení týmu si nechám do kabiny, ale dnes přes porážku, musím vyzvednout výkon Kluse a Hradila!