Muži Interu nestačili doma na Petřvald a stále čekají na domácí výhru

CANIS I.B třída mužů sk. C, 2022/2023, 5. kolo, ne 04.09. 2022, 16:00

TJ Petřvald

2:3
(1:2)

⚽ ⚽ ⚽ STATISTIKY
Branky: 33. P. Czyž , 68. M. Brzóska – 15. F. Marek , 20. R. Novotný , 69. R. Novotný
ŽK: 14. J. Sznapka – 10. V. Matějek .
Rozhodčí: KYSELÝ Jiří – GROSSMANN Kevin, KOŃCZYNA David.
100 diváků

⚽ ⚽ ⚽ SESTAVY

D. Stemon [-] – R. Madecký [-] , J. Sznapka [-] , P. Czyž [-] , P. Horák [-] , D. Volný [-] , J. Martikán [-] , D. Chmelař [-] , J. Antolík [-] (31. P. Pavlica [-] ) , M. Brzóska [-] , P. Fic [-]

TJ Petřvald
J. Janča [-] – R. Novotný [-] , J. Goldbricht [-] , J. Karkoška [-] (86. M. Sobek [-] ) , T. Budina [-] (36. D. Kršák [-] ) , M. Gorovič [-] , O. Kostka [-] (76. P. Cina [-] ) , J. Sztymon [-] , F. Marek [-] , O. Cudrák [-] , V. Matějek [-]

V rámci 5. kola na hřiště Interu zavítal Petřvald, který zatím nevyhrál venku a nepřivezl si domů plný počet bodu. Škoda, že se jím to povedlo právě u nás, na Interu, i když vývoj zápasu tomu nenasvědčoval a dokázali zvítězit 3:2. Fotbalisté Interu tak stále na svou první domácí výhru v probíhající sezoně čekají.

Začátek zápasu nic zajímavého nepřinesl, oba celky se snažily hrát jednoduše a byl to boj především ve středu pole. První větší příležitost přišla v 15. minutě a měli ji hosté z Petřvaldu, kdy Filip Marek se nemýlil a vstřelil branku. Za nedlouho hosté začali přitápět pod kotel a ve 20. minutě Romanem Novotným opět překonali brankáře Interu Stemona Dominika a zvýšili vedení na 0:2. Radovali se po druhé, ale Inter nesložil flintu do žita. Do konce poločasu se stav změnil ještě jednou. Naštěstí na Inter se usmálo štěstí a Petr Czyž před brankou hostů vytvořil si šanci a skóroval na 1:2. Do konce poločasu se již nic nezměnilo a do kabin se šlo s myšlenkou, jak zápas dotáhnout do vítězného konce.

Vstup do druhé půle Interu vyšel lépe. Vše změnila 68. minuta, a to díky kapitánu Marku Brzóskovi, kdy hezkou střelou rozjásal naše fanoušky a vyrovnal stav utkání na 2:2.
Hosté vědomí si ztráty 2 budou zapnuli na plné obrátky a hned potrestali obranu Interu. V 69. minutě se do akce dostal nehlídaný Roman Novotný, který se v zakončení nemýlil a upravil stav na vítězných 3:2. Potom už si utkání pod svou kontrolu vzal Petřvald a míč držel na svých kopačkách.
V poslední dvaceti minutovce se utkání dohrávalo bez proměněných šanci jak Interu, tak Petřvaldu a utkání tedy skončilo jednogólovou výhrou Petřvaldu.
Muži Interu si tak budou muset i po 5. kole na svou první domácí výhru ještě počkat a více zabojovat…