19. 4. 2024

Napsali o nás po zápase s TJ Sokolem Hnojníkem …

Hnojník přivítal ambiciózní Inter Petrovice. Souboj týmů z popředí tabulky sliboval vyrovanou bitvu, plnou branek.

Domácí čtyřikrát neuspěli, tak udeřili hosté. Utkání se hrálo ve svižném tempu a šance se zpočátku střídaly na obou stranách. Za zmínku ale stojí hlavně 4 vyložené šance domácích, kdy nejprve neuspěl tváří v tvář brankáři Madeckému Šimon Grochal. Špatně dopadla, také akce Bolka, kterou zakončil Vojtěch Zábelka mimo tři tyče. Stejný scénář šancí se opakoval ještě dvakrát a domácí předali štafetový kolík Interu. Úvodní trefa přišla ve 28.minutě z kopačky Denise Chmelaře, který prostřelil Fujaka. Inter tento moment nakopl a jejich ofenzivní snahy nabíraly na obrátkách.  Po 39.minutách hry se prosadil rychlonohý Petr Horák, který využil vysunutí od Petra Czyže a z úhlu poslal míč do sítě. Do konce poločasu padl ještě jeden gól, když se po chybě domácí obrany prosadil kapitán Petr Czyž. Tento moment byl posledním na hřišti pro kapitána Hnojníku Michala Baumana, který odešel střídat.

Viděli jsme ještě tři branky

Do druhé půle už na straně domácích nenastoupil Petr Jantoš, jehož místo zaujal Jaromír Glac. Došlo k přeskupení sestavy, ale kýžený efekt ani tato událost nepřinesla. V 54.minutě totiž opět slavili hráči Interu. Kapitán Czyž byl při chuti a vstřelil svůj druhý gól a zapsal si do statistik 2+1. Hosté střídali dvojnásobně v 61.minutě – odešel Horák a Varga a na jejich místa přišel Kačinský s Konderlou. Domácí v následujících minutách zvýšili aktivitu, za zmínku stojí zejména aktivní Bolek, který byl odměněn v 68.minutě gólovou samostatnou akcí, kterou snížil na 1:4. Když už se zdálo, že se Hnojník dostal do zápasu přišla studená sprcha. Interu se povedlo střídání a právě střídající Kačinský nacentroval míč pro Denise Chmelaře, který half-volejem vstřelil svou druhou branku utkání a uzavřel v 76.minutě utkání na 1:5.

Ohlasy k zápasu :

TJ Sokol Hnojník

Jakub Hradil: Inter nás zaskočil, úvod utkání vypadal, že povedeme 3-4:0 a namísto našich nevyužitých šancí přišly tři rány do poločasu a bylo hotovo. Inter hrál dobře, rozhodně jeden z týmů, které budou hrát do pátého místa.

TJ Internacionál Petrovice

Patrik Chmelař: I když nás domácí trápili a nechtěli nám tento zápas odevzdat, ale po 2 rychlých bankách jejich úsilí lehce polevilo. V druhé půli už bylo vidět že dominuje a určujeme tempo hry a výsledek to jen dokazuje, samozřejmě první 3 body venku bereme všemi deseti.

Autor : Jakub Hradil