18. 6. 2024

Zakončení fotbalové sezony přípravky – 21/22

Nejmladší fotbalisté Interu odehráli další sezonu v okresním přeboru skupiny D.
Letos odehráli hodně zápasů, celkem jich bylo 18, hrálo se systémem každý s každým doma – venku.
V této kategorii nejsou výsledky na prvním místě, ale je potěšující, že všechny týmy, již bylo letos 10, už mají za sebou odehraná utkání a také mají na svém kontě nějaké vyhrané zápasy. Starší přípravka z Interu dokázala 7x vyhrát a 11x odejit poražená.

Navíc je velmi potěšující, že do listiny střelců se zapsala celá řada hráčů : Martin Ščurek, Prokop Gorecki, Jan Janulek, Ondřej Swiatkowski, Tobias Čmiel, Michal Jastřemský, Timon Owczarzy, David Černin…

Trenéři Alan Madecký, Petr Hanusek a Radim Blatoň s vedoucí oddílu Lenkou Madeckou bilancovali a loučili se s některými hráči po ukončení sezony. Mají totiž věkové namířeno výš do mladších žáků. 

Zakončení začalo soutěžemi a předvedením fotbalových dovedností malých fotbalistů. Pak rodiče společně s dětmi si zahráli fotbálek. Po vyhodnocení soutěží, rozdání medailí a zhodnocení sezony se opekly parky a na 6 týdnů se rozloučili. Užijeme si prázdniny a 1.8. 2022 se zase na hřišti sejdeme.

Při všem tom zakončení sezony přípravky s rodiči na hřišti Interu v neděli 19.6. 2022 se povedlo zachytit pár momentek, o které se s Vámi rádi podělíme…