12. 7. 2024

Mladší žáci sbírali úspěchy na zimních turnajích

Mladší žáci TJ Internacionál Petrovice u Karviné se v zimě nenudili a zúčastnili se několika halových turnajů. Na prestižním mezinárodním fotbalovém turnaji BOSPOR-CUP 2022 za účasti klubů FK Bospor Bohumín, Internacionál Petrovice, FK Nový Jičín, FK Baník Albrechtice, Slavoj Olympia Bruntál, Městský fotbalový klub Karviná, FK Stará Bělá, LKS Tworkow (PL) se naši mladší žáci umístili na nádherném druhém místě, kdy se nejužitnějším hráčem našeho týmu stal David ADAMIEC a zároveň jsme dostali trofej za nejlepšího střelce turnaje, kterou získal Jan RADZIK.

Následně se mladší žáci zúčastnili mezinárodního turnaje FK PRIMUS PŘÍBOR CUP 2022. Vyzkoušeli si, jak se hraje fotbal v jiném okrese. Kluci nedali nikomu šanci a bez porážky obsadili 1. místo.

A na závěr se naši mladší žáci zúčastnili zimní ligy pořádané OFS Karviná, kde po vyvedené kvalifikaci postoupili do finále, ve kterém obsadili bez porážky první místo. Zároveň byl vyhlášen jako nejlepší střelec turnaje náš talent Jan RADZIK. Mladším žákům našeho klubu gratulujeme a přejeme, aby úspěšně pokračovali ve skvělých výkonech a měli z fotbalu stále radost.


Přinášíme i pár kouzelných momentek ze zimního soustředění 2022 :

WordPress Image Gallery Plugin