24. 5. 2024

Poohlédnutí za ukončenou sezónou

Pod vedením trenérů Bohuslava AdamieceMiroslava Karpety tým mladších žáků vstoupil do sezóny 2021/2022 na přelomu srpna a září.
Podzimní části mladší žáci prošli na výbornou a svou skupinu s přehledem vyhráli. Z jedenáctí zápasů 10x zvítězili a pouze 1x remizovali. Touto jednou remízou ztratili plný počet bodů, kdy kluci ke konci sezóny trochu ztratili koncentraci.
Jarní část se nesla ve stejném duchu. Opět se nepodarilo vyhrát všechna utkání, poslední zápas dokonce prohráli, a tak ztratili 3 body k získání plného počtů bodů.
Předsezónní cíl se podařilo naplnit, co se týče okresního přeboru mladších žáků na jedničku, jak je uvedeno v přehledu.

Kromě toho v zimní přestávce mladší žáci odehráli pár halových turnajů. Zahráli si všichni kluci. Cílem bylo zlepšit techniku všech hráčů, ale hlavně i to, aby mladší žáci především nabrali spoustu zkušeností, které jistě využili v jarní části.

Mladší žáci nezaháleli ani po ukončení sezóny 21/22 a zúčastnili se turnaje „Mičul cup“ v Hradci nad Moravicí. 1. ročník se konal 11. 6. 2022 a celkem se turnaje zúčastnilo 10 týmů, a to TJ Vítkov, TJ Slavia Malé Hoštice, TJ Budišov nad Budišovkou, FK Nový Jičín, TJ Tatran Štítina, SK Moravan Oldřišov, TJ Hradec nad Moravicí 1, TJ Hradec nad Moravicí 2.
Hrálo se systémem každý s každým s délkou jednoho zápasu 16 minut, na dvou hřištích a s počtem hráčů na ploše 1 + 5.
Ve velké konkurenci naši mladší žáci umístili se na krásné 2. místě.

Všem patří velké poděkování jak trenérům, tak i mladším žákům za výbornou sportovní reprezentaci našeho klubu.

 

Ve „fotogalerii – žáci“, najdete kartičky hráčů