CANIS I.B třída mužů sk. C, 2021/2022, 20. kolo, ne 01.05. 2022, 16:30

TJ Internacionál Petrovice

8:0
(4:0)

⚽ ⚽ ⚽ STATISTIKY

Branky: 15. Preči Ilir, 32. Preči Ilir, 35. Kožar Ervin, 44. Tobiáš Pavel, 75. Tobiáš Pavel, 79. Tobiáš Pavel, 81. Kožar Ervin, 85. Preči Ilir
ŽK: 55. D. Stemon, ČK: 53. P. Fic .
Rozhodčí: ZÁVODNÝ Vít – KOLARSKÝ Michal, CHÝLEK Martin.
80 diváků

⚽ ⚽ ⚽ SESTAVY

V. Pešák [-] – O. Janošec [-] , O. Kacíř [-] , E. Kožar [-] , D. Papaj [-] – R. Juřica [-] , P. Tobiáš [-] (81. D. Parma [-] ) , R. Koloničný [-] – T. Žáček [-] , J. Birčák [-] (60. R. Feike [-] ) , I. Preči [-] –

D. Stemon [-] – M. Brzóska [-] (72. O. Klaban [-] ) , P. Fic [-] , J. Sznapka [-] , D. Štastný [-] – P. Czyž [-] (26. R. Dvořák [-] ) , P. Lukosz [-] , D. Chmelař [-] , J. Martikán [-] – P. Mrózek [-] (78. R. Madecký [-] ) , P. Horák [-] (78. P. Chmelař [-] ) –

Petrovický Internacionál odjížděl na horkou půdu Raškovic. V utkání dvou nejlepších ofenziv soutěže musel nastoupit na straně domácích i hráč, který odběhal den před utkáním celý maratón.

Preči, Kožar a Tobiaš poprvé
Trenér Skotnica sčítal ztráty. Ke zraněnému Bednárkovi nebyl připraven ani Vojkovský. Proto musel do utkání naskočit i „maratonec“ Birčák, který odehrál 60 minut utkání.
Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácího týmu od prvních minut. Hráči Raškovic opět měli chuť dávat góly. Už v 5. minutě jen těsně přestřelil branku Žáček. O 10 minut později už to bylo 1:0. Janošec kopal roh. Míč se odrazil před střelce Prečiho a ten prostřelil na první tyč skrz 3 hráčů hostů. Běžela 32. minuta a stav byl 2:0. Hostující obrana opět udělala chybu. Žáček vypíchnul míč před Koloničného a ten postupoval společně s Prečím na osamoceného hostujícího gólmana. Na zlatém podnosu pak nebyl problém dát gól Prečimu. O 3 minuty později na tabuli bylo 3:0, když střelcem se stal kapitán Kožar, který doráží střelu Prečího od tyče. Ještě nebyl konec 1. poločasu a ve 44. minutě Raškovice vedly o 4 góly. Koloničný dával nádhernou průnikovou nahrávku středem hřiště a Tobiáš si lobem pohrál s bezmocným brankářem.

Preči, Kožar a Tobiaš podruhé
Druhý poločas začal. Preči si pohrál s hostující obranou a střílel k tyči. K údivu všech hostující obránce vyrazil míč rukou, červená karta a penalta pro Raškovice. K puntíku si stavěl míč stoper Papaj. Gólman hostů chytil. Naštěstí se penalta opakovala pro dřívější vyběhnutí gólmana. Napodruhé Papaj selhal a přestřelil, a tak stav je bez změny 4:0.
V 66. minutě Tobiáš šel sám na brankáře, ale nedal! V 75. minutě se druhé branky dočkal Tobiáš. Za obranu ho vyslal Preči a křižnou střelou na zadní tyč překonal brankáře hostí 5:0. O 4 minuty později Tobiáš dovršuje svůj Hattrick. Samostatnou akci předvedl Žáček na levém křídle a na zlatém podnosu před prázdnou bránu přihrával již zmíněnému Tobiášovi a je 6:0. Po tomto momentu se místo střelce Tobiáše dostává na hřiště náš brankář Dalibor Parma jako hráč. Běžela 81. minuta a svůj druhý gól dával i Kožar, když mu asistuje Preči v samostatném úniku.
V 85. minutě dovršil Hattrick, kdo jiný než nezastavitelný Preči, když běžel sám z poloviny hřiště a prostřelil hostujícího brankáře 8:0. V 88 minutě Feike běžel sám na brankáře, ale přestřelil branku. To samé předvedl stoper Papaj, kterému také nebylo souzeno skórovat.

Ohlasy k zápasu

Zdeněk Skotnica – trenérNa to, že se dnes potkávali 2 nejlépe střílející týmy, jsem čekal od Interu trochu více, než 1 nebezpečnou střelu z přímého kopu, který skvěle vyrazil Pešák. Dnes týmu nemám co vytknout, všichni hráči pracovali skvěle a branek mohlo být daleko více. Doufám, že jsme si něco nechali i do Petřvaldu za týden. Horní Suchá stále vyhrává, stejně jako Vendryně a my samozřejmě nechceme být pozadu. Ve hře je stále 7 zápasů a 21 bodů, takže pořád je o co hrát.

Patrik ChmelařDo Raškovic jsme jeli opět a pokorou k soupeři, ale také jsme chtěli navázat na středeční vítězství a Lokomotivou. Tušili jsme, že to bude trochu jiný zápas, ale že dostaneme takový příděl určitě nikdo z nás nečekal. Ovšem zase se nám zranil hráč, což my máme letos na ta zranění smůlu. Tentokrát to byl kapitán Peťa Czyž. Trenéři Wodecki a Hanusem řešili nedostatek hráčů kdy museli v tento zápas poslal do hřiště všechny tři gólmany. Ovšem co si budeme nalhávat na kolena nás úplně srazila červená pro Patrika Fice, kdy jsme dohrávali v 10ti a Raškovice do naší obrany chodili jak nůž máslem. Musíme dát hlavy vzhůru a připravit na další venkovní zápas, kde budeme chtít naplno bodovat a napravit si tak reputaci.