Branky: 9. R. Madecký , 14. P. Horák , 35. D. Chmelař , 53. P. Horák.
Rozhodčí: HRŇA Petr – GROSSMANN Kevin, GANAJ Martin
80 diváků

⚽ ⚽ ⚽ SESTAVY

P. Chmelař [-] – R. Madecký [-] (84. M. Adamiec [-] ) , P. Horák [-] (75. D. Herman [-] ) , P. Czyž [-] (64. J. Antolík [-] ) , D. Chmelař [-] (75. P. Pavlica [-] ) , J. Martikán [-] , M. Brzóska [-] (84. R. Dvořák [-] ) , P. Lukosz [-] , D. Volný [-] , J. Sznapka [-] , P. Fic [-]

A. Bocián [-] – K. Kořínek [-] (64. J. Hél [-] ) , D. Melár [-] , J. Brantal [-] , D. Vojvodík [-] , T. Strouhal [-] , M. Šostý [-] , J. Ursíni [-] , T. Pitucha [-] , S. Cabák [-] , P. Vokoun [-]

Inter Petrovice odehrál opět v neděli odpoledne další utkání krajské soutěže Moravskoslezského kraje s TJ Sokolem Lískovec. I díky dvěma gólům Petra Horáka zvítězil domácí tým 4:0. Skóre otevřel Radim Madecký a čtvrtou branku přidal Denis Chmelař.

Ani jednomu z týmů se vstup do soutěžního ročníku 22/23 nevyvedl podle jejich představ. Domácí Inter za devět kol nasbíral pouze deset bodů, ale poslední zápasy naznačovaly, že by se mohl pomalu zvedat. To hosté z Lískovce měli před vzájemným soubojem na svém kontě o bod více, jedenáct bodů, když většinu z nich nasbírali na domácím hřišti.

První poločas musel domácí fanoušky bavit, padly celkem tři branky. Inter držel míč na svých kopačkách a efektivně dokázal využít šance a proměnit je. V Petrovicích načal skóre Radim Madecký a po něm přidal druhou branku Petr Horák. Ve 35.minutě Denis Chmelař navýšil skóre na 3:0.
Ve druhé půli už se příliš zajímavého neudálo. Domácí už nemuseli tolik tlačit do útoku a hosté neměli tolik kvality, aby si vytvořili nějaké nadějné šance na zdramatizování zápasu. Konečnou podobu skóre na 4:0 upravil domácí hráč Petr Horák.

V příštím kole přivítáme na svém hřišti poslední v tabulce Dětmarovice, které v červnu sestoupili z předposledního 13. místa tabulky z fotbalové divize, a krajský přebor odmítli hrát. Zápas startuje v neděli 23.10. od 14:30!